English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 88972473
نمابر: ٨٨٩٧٢٤٧٣
آدرس دبیرخانه: تهران،خیابان انقلاب، خیابان قدس، نرسیده به بلوارکشاورز، پلاک ٣٧،طبقه٦،واحد جنوبی، انجمن ارزیابی محیط زیست ایران.
پست الکترونیکی: info.iraneia@yahoo.com
کد پستی: 1417763139
آمار بازدید
مشاهده خبر
بزرگ‌ترین قاچاقچی حیات وحش مازندران تسلیم قانون شد

ناصر کیایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر اظهار داشت: چند روز قبل براساس گزارش اعلام شده مبنی بر اینکه فردی به نام «م ـ ر» با شکار غیرمجاز پرندگان و پستانداران نادر و حمایت شده در یک تاکسی‌درمی غیرمجاز در محله میان دشت بابلسر اقدام به فروش و صادر آنها می‌کند با حکمی از سوی دادستان بابلسر با همراهی کلانتری 11 این شهرستان به کارگاه مورد نظر مراجعه کردیم.
وی افزود: وقتی به کارگاه مورد نظر رسیدیم متوجه شدیم متهم با یک پلنگ تاکسی‌درمی شده قصد فرار از روی دیوار را دارد که با هوشیاری ماموران متهم پلنگ را رها و خود متواری شد.
رئیس محیط زیست بابلسر و فریدونکنار تصریح کرد: با ورود ماموران به کارگاه تاکسی‌درمی شده بیش از 700 گونه حیات وحش تاکسی‌درمی شده را در سه یخچال صنعتی و خارج از آن کشف و ضبط کردند.
کیایی اذعان داشت: متهم مورد نظر که چند روز متواری و ماموران نیز در تعقیب وی بودند بعد از گذشت چند روز به اداره محیط زیست شهرستان بابلسر و فریدونکنار مراجعه و خود را تسلیم کرد.
این مسئول اذعان داشت: بعد از مراجعه متهم به این اداره بلافاصله به ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بابلسر تماس و متهم را تحویل قانون دادیم.
رئیس محیط زیست بابلسر و فریدونکنار اضافه کرد: در حال حاضر متهم به دستور دادستان دستگیر و روانه زندان شد تا حکم نهایی وی صادر شود.

تاریخ انتشار: 1392/08/23 - 14:28
شناسنامه انجمن
طراحی و اجرا : شرکت آداک