English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 88972473
نمابر: ٨٨٩٧٢٤٧٣
آدرس دبیرخانه: تهران،خیابان انقلاب، خیابان قدس، نرسیده به بلوارکشاورز، پلاک ٣٧،طبقه٦،واحد جنوبی، انجمن ارزیابی محیط زیست ایران.
پست الکترونیکی: info.iraneia@yahoo.com
کد پستی: 1417763139
آمار بازدید
مشاهده خبر
گزارش اثرات محیط زیستی ناشی از تحریم‌ها در دست تهیه است

به گزارش سبزپرس و به نقل از ایرنا، معصومه ابتکار افزود: این تحریم ها تمام ابعاد زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده که متاسفانه بر روی محیط زیست هم اثر سوء داشته است.
وی اظهار داشت: متاسفانه تحریم ها سبب شد تا اثرات جبران ناپذیری بر محیط زیست کشور وارد شود، اگرچه مشکلات کنونی محیط زیست را نباید فقط به گردن تحریم ها انداخت، زیرا آثار مدیریت منفی بر محیط زیست در چند سال اخیر هم کمتر از تحریم ها نیست.
معاون رییس جمهور ادامه داد: خوشبختانه با تلاشی که از سوی عده ای از علاقمندان به محیط زیست صورت گرفت، تحریم‌هایی که شامل خدمات محیط زیستی و کمک به حیات وحش می شد از فهرست تحریم های آمریکا خارج شد.
وی با بیان اینکه رفع این تحریم ها اتفاق خوبی برای محیط زیست کشور است ابراز امیدواری کرد: دوستداران محیط زیست و ایرانیان مقیم آمریکا کمک کنند تا مبادلات زیست محیطی در ابعاد فرهنگی وعلمی نیز تقویت شود.
ابتکار درباره همکاری‌های زیست محیطی میان ایران و کشورهای غربی گفت: برای تبادل اطلاعات زیست محیطی با کشورهای اروپایی مشکلی نداریم اما از آنجا که این تحریم ها به تازگی از سوی آمریکا برداشته شده است برای تبادل اطلاعات با آمریکا نیاز به برنامه ریزی داریم.

منبع: گزارش سبزپرس و به نقل از ایرنا
تاریخ انتشار: 1392/07/23 - 9:40
شناسنامه انجمن
طراحی و اجرا : شرکت آداک