English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 88972473
نمابر: ٨٨٩٧٢٤٧٣
آدرس دبیرخانه: تهران،خیابان انقلاب، خیابان قدس، نرسیده به بلوارکشاورز، پلاک ٣٧،طبقه٦،واحد جنوبی، انجمن ارزیابی محیط زیست ایران.
پست الکترونیکی: info.iraneia@yahoo.com
کد پستی: 1417763139
آمار بازدید
مشاهده خبر
نمایش چهره بی جان تالاب ها در خانه ملت

برگزارکنندگان نمایشگاه عکس آسیبهای تالابی در مجلس، معتقدند این گالری عکس می تواند تاثیری مثبت بر نگاه نمایندگان به موضوع محیط زیست و اهمیت آن در زندگی مردم به ویژه مردم جوامع محلی داشته باشد.
به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران (IENAهمزمان با 13 بهمن ماه روز جهانی تالاب ها، نمایشگاه عکسی مرتبط با موضوع تالاب ها در مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد.
این نمایشگاه به همت تشکل محیط زیستی "انجمن دنیای سالم" با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست به مدت یک هفته در کریدور ورود و خروج نمایندگان به صحن علنی برگزار خواهد شد و 14 بهمن ماه به صورت رسمی با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس و مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست افتتاح خواهد شد.
برگزارکنندگان نمایشگاه عکس آسیب های تالابی در مجلس، معتقدند این گالری عکس می تواند تاثیری مثبت بر نگاه نمایندگان به موضوع محیط زیست و اهمیت آن در زندگی مردم به ویژه مردم جوامع محلی داشته باشد و شاید به دلیل همزمانی با تصویب بودجه 93، زنگ هشداری برای اتخاذ تصمیمات بهتر در این حوزه و بودجه سازمان حفاظت محیط زیست باشد.
تغییر نگاه و آگاهی مدیران و قانون گذاران جوامع به محیط زیست و حفاظت از آن، می تواند آغاز مسیر تعامل و رشد در این حوزه باشد و چنین اقداماتی، نخستین گام های اجرایی برای ایجاد نگرشی مثبت به محیط زیست است. اقدامی از سوی ملت در خانه ملت برای جذب نگاه نمایندگان ملت به محیط زیست و چالش های آن.


 

منبع: سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)
تاریخ انتشار: 1392/11/28 - 12:7
شناسنامه انجمن
طراحی و اجرا : شرکت آداک