English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 88972473
نمابر: ٨٨٩٧٢٤٧٣
آدرس دبیرخانه: تهران،خیابان انقلاب، خیابان قدس، نرسیده به بلوارکشاورز، پلاک ٣٧،طبقه٦،واحد جنوبی، انجمن ارزیابی محیط زیست ایران.
پست الکترونیکی: info.iraneia@yahoo.com
کد پستی: 1417763139
آمار بازدید
مشاهده خبر
ملاقات خانم دکتر ابتکار با روسای انجمن های علمی مرتبط با حوزه محیط زیست

ملاقات خانم دکتر ابتکار با روسای انجمن های علمی مرتبط با حوزه محیط زیست

ملاقات خانم دکتر ابتکار با انجمن های علمی مرتبط با حوزه محیط زیست در روز شنبه 23 آذر ماه طی نشست مشترکی میان روسای انجمن های علمی حوزه محیط زیست با ریاست سازمان حفاظت محیط زیست در محل سازمان، برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور خانم دکتر ابتکار رئیس سازمان، آقای دکتر براری دبیر کمیسیون انجمن های علمی و جمعی از روسا و دبیران انجمن های علمی حوزه محیط زیست برگزار گردید، در ابتدای جلسه خانم دکتر ابتکار با بیان این که در سازمان کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد از انجمن های علمی به عنوان بازوی حمایتی سازمان یاد کردند.

در ادامه آقای دکتر مخدوم رئیس انجمن ارزیابی محیط زیست با بیان این که نیاز اساسی امروز کشور در حوره محیط زیست آموزش و فرهنگ سازی است، خواستار اهتمام بیشتر سازمان به این حوزه گردیدند.

همچنین خانم دکتر مبرقعی دبیر انجمن ارزیابی با بیان این که امروزه بزرگترین عامل بروز مشکلات محیط زیستی در کشور عدم تناسب میان کاربری موجود در سرزمین با توان و قابلیت های آن است عنوان داشتند دانش ارزیابی محیط زیست تاحدود زیادی قادر به ایجاد تناسب میان کاربری و قابلیت ها است و انجمن ارزیابی محیط زیست ایران در این زمینه می تواند بازوی توانمندی برای سازمان باشد. وی همچنین به لزوم ارزیابی اقتصادی محیط زیست و توجه به ملاحظات اخلاقی در محیط زیست اشاره نمود.

تاریخ انتشار: 1392/09/27 - 10:36
شناسنامه انجمن
طراحی و اجرا : شرکت آداک